STAND-UP in UA: СЛАВА КОМІСАРЕНКО - Дворец студентов НТУ ХПИ - Харьков - 27 сентября 2019- Информация о мероприятии, заказ билетов на Афиша UA

STAND-UP in UA: СЛАВА КОМІСАРЕНКО

Начало мероприятия: 27.09.2019 19:00

Место: Дворец студентов НТУ ХПИ

Адрес: Харьков, Ул. Пушкинская, 79/1

Цена билетов: от 350.00 до 850.00 грн.

Слава Комісаренко повертається в Харків та представить абсолютно нову програму. Запрошені гості: Андрій Калмачевський та Коля Зирянов.
 
Stand Up шоу – це гумор, що не знає обмежень, та іронічні монологи про себе, навколишню дійсність і насущні проблеми, які є близькими всім нам! В Україні стендап активно розвивається, і новий формат STAND UP IN UA надає сильного поштовху цьому напрямку. У ньому виступають тільки найтоповіші стендапери на території всього СНД.
 
І цього разу вже втретє на сцену повертається Слава Комісаренко.
Восени 2018 року він вперше виступав перед українським глядачем. І його розривні концерти увінчалися шаленим успіхом! Та його якісного гумористичного арсеналу вистачає, щоб привозити нову матеріал і цього разу!
 
СЛАВА КОМІСАРЕНКО – один з найсильніших не лише білоруських гумористів сучасності, а й всього СНД. Він дуже швидко здобув популярність та став одним з головних резидентів проекту STAND UP від Comedy Club Production. Двометровий блондин найчастіше розповідає про своїх друзів, знайомих, а також відносини зі своєю коханою дівчиною. З однієї сторони, ці номери схожі на звичайні розсуди звичайної людини. Але спостережливість цього хлопця та вміння нетривіально подивитися на ситуацію роблять ці монологи по-справжньому смішними. А емоційність та артистизм Слави стали особливою родзинкою його виступів. При підготовці програм він ставить задачу не тільки повеселити публіку, а й обговорити серйозні та важливі теми. Він прагне, щоб на його виступах людям було і смішно, і цікаво.
 
Разом зі Славою виступатимуть Андрій Калмачевський та Коля Зирянов. 
Коля Зирянов – перспективний український комік, який невпинно набирає обертів. Андрій Калмачевський – чемпіон першого сезону «Ліга Сміху» в складі команди «Два капитана 1955». Він також виступав зі Славою в осінніх концертах та зміг не просто «розігріти» публіку, а довести її до нестримного сміху! І цього разу саме для вас він представить свій новий матеріал.
 
Сьогодні жанр стендап особливо популярний. А секрет в тому, що коміки зі сцени діляться зі слухачами своїми думками та емоціями. Вони жартують над стандартними життєвими ситуаціями, які знайомі кожному. При цьому для них немає заборонених тем.
 
Тому 27 вересня на вас чекає тільки якісний, «смачний» гумор від Слави Комісаренка, Андрія Калмачевського та Колі Зирянова.
 
Тривалість програми 1,5 години. 
Шоу-програма представлена російською мовою.
Рекомендовано особам від 18 років.