Мужики не танцуют стриптиз - Дворец студентов НЮУ им. Я. Мудрого - Харьков - 09 марта 2019- Информация о мероприятии, заказ билетов на Афиша UA

Мужики не танцуют стриптиз

Начало мероприятия: 09.03.2019 19:00

Место: Дворец студентов НЮУ им. Я. Мудрого

Адрес: Харьков, ул. Пушкинская, 88

Цена билетов: от 150.00 до 380.00 грн.

Мужики не танцюють стриптиз.
 
Вони: офіцер спецназу, бандит, музикант і збанкрутілий бізнесмен. Кожен з них гідний кращого, але життя склалося так, як склалося.У кожного своя доля, своя трагедія. У них немає роботи, немає грошей.
 
Єдина їх надія - елітне чоловіче стриптиз-шоу, в яке ще треба потрапити. Ніхто з них раніше нічим подібним не займався, їм страшно і смішно одночасно, але це їхній останній шанс - отримати можливість заробляти хороші гроші, а заразом довести оточенню і самим собі, що нічого неможливого немає, головне - сильно захотіти!
 
Поки четверо закомплексованих мужиків, навчаться більш менш правильно рухатися і при цьому скидати одяг, зал задихнеться від сміху.
Сидячи в залі для глядачів, ми сміємося і щиро переживаємо за наших героїв, і з кожною хвилиною стаємо все ближче і ближче до розв'язки подій. Фінал цієї незвичайної історії - феєричне шоу, що несе заряд емоцій, загострення пристрастей і божевільну любов до неї, до жінки, а жінці дуже корисно вдосталь, до сліз, до кольок посміятися. Навіть, напевно, корисніше, ніж подивитися на голого мужика.