Simphonic Hits - Дворец студентов НЮУ им. Я. Мудрого - Харьков - 08 декабря 2018- Информация о мероприятии, заказ билетов на Афиша UA

Simphonic Hits

Начало мероприятия: 08.12.2018 19:00

Место: Дворец студентов НЮУ им. Я. Мудрого

Адрес: Харьков, ул. Пушкинская, 88

Цена билетов: от 40.00 до 180.00 грн.

ОПЕРА! І НЕ ТІЛЬКИ ОПЕРА…
 
Концерт у Палаці студентів Національного юридичного університету ім. Ярослава Мудрого продовжує цикл зустрічей глядачів міста з високим мистецьким потенціалом артистів Харківського Національного академічного театру опери та балету ім. М. Лисенка. Ця зустріч напевно принесе аудиторії незабутні художні враження та бажання познайомитись ближче із виставами нашого театру.
 
У програму концерту, який підготували провідні оперні виконавці та молоді співаки, хор та оркестр театру, - увійшли фрагменти класичних творів В. Моцарта, В.Белліні, П. Масканьї, Ж.Бізе, оперет Ж.Офенбаха, Ф.Легара, що відповідають вишуканим смакам меломанів та можуть захопити будь яку аудиторію.
 
У другому відділі концерту ви почуєте мелодії П.Моріа, Г. Міллера, Н.Рота, Л.Бернстайна, саундтреки з улюблених зарубіжних кінострічок та пісні з репертуару популярних естрадних виконавців, засвідчитесь у перевагах живого звуку та багатстві голосів національної вокальної школи. Тож гарних вражень та святкового настрою!