Ніч перед Різдвом - Дворец студентов НЮУ им. Я. Мудрого - Харьков - 25 декабря 2018- Информация о мероприятии, заказ билетов на Афиша UA

Ніч перед Різдвом

Начало мероприятия: 25.12.2018 19:00

Место: Дворец студентов НЮУ им. Я. Мудрого

Адрес: Харьков, ул. Пушкинская, 88

Цена билетов: от 80.00 до 350.00 грн.

Шлях до серця дівчини лежить через… черевички. Коваль Вакула, який напередодні Різдва втратив від кохання здоровий глузд, вирішує у будь-який спосіб здобути черевички, які носить цариця, й розтопити крижане серце своєї Оксани.
Передріздвяна ніч приховує в собі дива, й манить незвичайними пригодами , які збуваються. Тут і колоритна Солоха зі своїми любовними походеньками з Чортом, Дяком, Головою та Чубом. МістНіч перед Різдвомичний характерник Пацюк, який має блат із самісіньким пеклом, козаки з Січі і навіть Цариця, яка таки дарує Вакулі черевички із золота. Красива казка про шалене кохання з яскравими масовими сценами, піснями, танцями, іскрометним гумором, колядками, різдвяним вертепом, неймовірно казковою сценографією. Не поспішайте занурюватись у зимові, безрадісні будні, адже свята тількі починаються!
Найграндіозніше театральне втілення творчої спадщини великого Гоголя.Вистава «Ніч перед Різдвом» (за мотивами повісті «Вечера на хуторе близ Диканьки») в постановці видатного режисера Андрія Бакірова.
На сцені більш ніж 30 акторів, шикарні костюми і декорації, національний колорит і безліч сюрпризів.
Приходьте всією родиною і відкрийте разом з нами низку чарівних зимових свят!