Творчий вечір «Очі в очі» - ХАТОБ (ХНАТОБ) - Харьков - 18 ноября 2018- Информация о мероприятии, заказ билетов на Афиша UA

Творчий вечір «Очі в очі»

Начало мероприятия: 18.11.2018 19:00

Место: ХАТОБ (ХНАТОБ)

Адрес: Харьков, ул. Сумская, 25

Цена билетов: от 200.00 до 550.00 грн.

Творчий вечір Дмитра Гордона «Очі в очі» у Харкові відбудеться 18 листопада 2018 р, 19:00, ХНАТОБ
На численні прохання публіки, вдруге у Харкові, відбудеться творчий вечір Дмитра Гордона - журналіста, телеведучого та засновника інтернет-видання «ГОРДОН».
Авторові більш ніж 50 книжок є, що розповісти про життя багатьох легендарних людей світу. Проникливий Дмитро Гордон з 17 років брав інтерв’ю у видатних людей, серед яких спортсмени, актори, бізнесмени, політики, які у відвертих бесідах розкрили йому своє ставлення до питань, котрі турбують тисячі людей, та розповіли багато захоплюючих історій зі свого життя.
Творча зустріч Дмитра Гордона - це можливість поспілкуватися з відвертою людиною, яка отримує інформацію з «перших рук» та для якої немає заборонених тем. Прихильники інтелектуальної журналістики по всій країни чекають на творчі вечори, бо тільки тут дозволені «недозволені» та «провокаційні» питання. На будь-яке питання, що хвилює глядача, від економіки та політики до особистих тем, Дмитро Гордон надає чесну відповідь.
Накопичений ним життєвий досвід і мудрість не можуть не зацікавити, а спілкування з ним — це потужний інтелектуальний сплеск.
Відомий журналіст, знов проведе вечір «Очі в очі. Це буде нова зустріч, нові питання, нові цікаві відповіді, на його творчих вечорах ніколи не буває повторень, тільки нові історії та враження.
Творча зустріч «Очі в очі» - чудова можливість отримати прості відповіді на непрості питання.
«Я добре знаю, що роблю і навіщо, і щасливий від того, що це знаходить живий відгук у серцях мільйонів людей. До зустрічі!».